Kung Fu Akademi bünyesinde Wing Chun Self Defense (Yakın Savunma) eğitimleri veren bir kuruluştur.

2015 yılında (Sifu) Mustafa tarafından kurulan akademimiz, günümüzde bireysel ya da vip eğitim programları ile hizmet vermektedir.

Kung Fu Akademi, kişilerin kendisini özel ve değerli hissedeceği, güven duyacağı ve keyif alacağı bir şekilde; güler yüzlü profesyonel çalışma ekibiyle kaliteli bir ortamda hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Kung Fu Akademi ailesine katılan herkesin zor ve ani durumlarda doğru stratejiyi kurabilmesini sağlayarak; çaresiz olmadıklarını hissettirmek.

DEĞERLERİMİZ

Ekip olmanın farkındalığıyla sorumluluk, güven, iş birliği, paylaşım, saygı, memnuniyet ve samimiyet ile ilerlemek.

VİZYONUMUZ

Güvenilir, işlevsel, herkesin erişebileceği ve öğrenebileceği savunma sanatının, tercih edilen ilk adresi olmak.

HEDEFLERİMİZ

Kurumsal düzeyde, her zaman erişilebilir biçimde profesyonel eğitim imkanı sağlamak. Hizmet alan kişilerin yalnızca sporcu kimliğini değil; zihinsel ve ruhsal gelişimini desteklemek. Bireyin bütünsel olarak wing tsun’u hayatının her alanında işlevsel hale getirmek.

Kurucu

(Sifu) MUSTAFA

(Sifu) Mustafa Coşkun, lisans eğitimini Fırat Üniversitesi İstatistik bölümünde tamamladı. 2007-2009 Yılları arasında profesyonel Kickboks çalıştı. 2009  yılında Wing Chun Yakın Savunma Sanatına başlayan (Sifu) Mustafa Coşkun 2010-2016 yılları arasında özel bir salonda Wing Chun eğitmenliği yapmıştır. 2016 yılında Wing Chun branşında Sifu (Usta) ünvanını almıştır. 2015 yılında Kung Fu Akademi markasını, 2018 yılında Uluslararası Savunma Derneğini, 2023 yılında ise Wox Academy markasını kurmuştur. Aktif olarak bu kuruluşlar faaliyetlerini yürütmektedir.

Aynı zamanda aktif olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu’ndaki görevlerine ek olarak Wing Chun Teknik Kurul Başkan Yardımcısı görevlerini yürütmektedir. Uzun yıllardır yakın dövüş alanında profesyonel eğitimler vermiştir. Ülkemizde halen özel birim çalışanlarından, askeri personellere, polis ve güvenlik görevlilerine, doktor ve avukat gibi farklı bir çok meslek grubuna profesyonel eğitim programları ile yakın savunma eğitimi vermektedir.

Wing Chun Seviyesi “3 TG (Dan)”

KURUCU / SIFU (USTA)

Aktif Görevleri:

Whatsapp