Eğitim Almayı Düşünenlerin Sistemi Daha İyi Tanıyabilmeleri için

1 DERS (Ücretsiz)

Eğitim Hakları Bulunmaktadır.

SELF DEFENSE EĞİTİM İÇERİĞİ

Wing Chun temelli Sokak Eğitim Programıdır. En çok tercih edilen eğitim programının içerisinde sokakta başınıza gelebilecek hertürlü saldırıya karşı defans ve strateji geliştirebileceğiniz teknikleri içerir. Başlangıç olarak tüm öğrenciler bu eğitimden başlarlar.

GELENEKSEL WING CHUN EĞİTİM İÇERİĞİ

Kapsamlı eğitim programı olan Wing Chun eğitimi;
Başlangıç Olarak 12 Öğrenci Eğitim Programından Oluşmaktadır.
Ardından 1TG – 2TG – 3TG – 4PG – 5PG – Wooden Dummy olmak üzere ileri seviye eğitimleri bulunmaktadır. Çok detaylı bir eğitim programı olduğu için lütfen hocalarımıza danışınız.

BIÇAK DEFANS EĞİTİM İÇERİĞİ

Sokakta kendimizi korumak zorunda kaldığımızda en çok karşımıza çıkan tehdit unsurlarından biri olan bıçak saldırılarına karşı profesyonel bir eğitim programı
-Profesyonel bıçak defansı
-profesyonel bıçak kullanma eğitimi (düz bıçak, karambit vs.)

SOPA DEFANS EĞİTİM İÇERİĞİ

Sokak kavgalarında yine en çok kullanılan tehdit unsurlarından biri olan sopa karşı kendimizi en etkili şekilde koruyabileceğimiz bir eğitim programı.
– Profesyonel Sopa Defansı
– Profesyonel Sopa Kullanımı (Tek Sopa – Çift Sopa)
– Herhangi Bir Cisimi Silah Olarak Kullanma

Savunma Şarttır

Yaşınız, cinsiyetiniz ne olursa olsun hayatın her aşamasında gerek sözlü gerekse fiziksel şiddete maruz kalma ihtimaliniz herzaman yüksek. Nefsi Müdaafa gibi durumlarda kendinizi koruyup hayatta kalmak için donanımlı bir eğitim almak her insan için gerekli bir mecburiyettir.

EĞİTİM SİSTEMİMİZ

ÖZEL DERS

Birebir eğitmenle çalıştığınız eğitim programıdır. Grup derslerine göre çok daha verimli ve daha hızlı eğitim alabileceğiniz bir sistemdir. Ayda kaç ders eğitim yapmak istediğinize karar verildikten sonra size özel bir program belirlenir. Hem size hem de eğitmene uygun gün ve saat belirlenip eğitimlere başlanılır. Minimum aylık eğitim süresi 8 derstir.

VİP GRUP

Birebir özel ders formatında 2 veya 4 kişiden oluşacak şekilde arkadaşlarınızla veya ailenizle yine birebir özel ders gibi aldığınız eğitim programıdır. Size özel program belirlenir. Hem eğitmene hem size özel belirlenen gün ve saat zaman diliminde eğitimler yapılır. Aylık minimum eğitim süresi 8 derstir.

En Çok Tercih Edilen Eğitim Programıdır.

Whatsapp